SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Bugün sizi neler bekliyor? 8 Eylül Perşembe burç yorumları

Astrolojiye göre bugün sizi neler bekliyor, hangi burçların yüzü gülecek, hangi burçlar dikkatli olmalı? İşte 8 Eylül Perşembe burç yorumları…
Haber Giriş Tarihi: 08.09.2022 12:02
Haber Güncellenme Tarihi: 08.09.2022 12:02
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

8 Eylül Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre “Bugün sizi neler bekliyor?”, “Neler yapmalısınız?” sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

8 Eylül Perşembe Burç Yorumları:

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede kolayca çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden işleri yoluna koymanız güzel fakat bugün sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs): Kişisel ve geleneksel davranan bazı dostlarınızı şaşırtacaksınız. Olayların iç yüzünü araştırarak, sonuca gitmek istemenizi herkes makul karşılamayabilir. Kendinizden başka hiç kimsenin fikirlerini kabul etmiyorsunuz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran): Ani olaylar karşısında yerinde tepki gösteriyor ve kısa sürede çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz. Duygusal enerjiniz oldukça yüksek ve ilişkinize olumlu bir şekilde yansıtacaksınız. Ani tartışmalardan kaçınmalısınız.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz): Duygularınız, sezgileriniz ve mantığınız arasında kuracağınız köprü anlaşılır gibi değil. Farklı yolları seçerek; sorunları herkesten önce çözümleyerek, çevrenizde şaşkınlık yaratıyorsunuz. Kıskançlık güdülerinizi denetlemelisiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos): Dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir, iletişim konusunda yoğunluk söz konusu. Sezgilerinizin güçlü olmasından dolayı gerilim yaşayabilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül): Bugün maddi konularda istediğiniz güveni yakalamak istiyorsunuz. Kişisel çekiminizin güçlü olduğu bir gün. Çevrenizde iletişim içinde olacağınız kişilerin, size sağlayacağı olumlu katkıları kabul etmelisiniz. 

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim): Yanınızda çalışan kişilerin farklı beklentileri yüzünden iş potansiyelinizin azalmasını istemiyorsanız, onlara özverili bir yaklaşım göstermelisiniz. Göreceksiniz, olaylar kısa sürede çözümlenecek ve siz de rahatlayacaksınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım): Yakınlarınızla duygusal iş birliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırıyor.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık): Bugün maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanabilir; onlarla yapacağınız olumlu iş birlikleri ve vereceğiniz destek, sizi oldukça mutlu edecek.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak): Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Bugün satın alma duygunuz oldukça yüksek. Uzun süredir aklınıza taktığınız alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat): Ay, burcunuzda ilerliyor ve sezgileriniz yüzünden hatalara açık bir gün. Size anlatılan her şeyi yanlış algılayabilir veya çok çabuk inanabilirsiniz. Duygusal konularda dikkatli davranmalı, çevrenizi koruma altına almalısınız.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart): Ay, bilinçaltınızı etkiliyor. Gizliliğe karşı meyliniz var. Gizemli olan her şeyi merak ediyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkinizi sürekli düşünme ihtiyacı içinde olabilir; olayları fazlaca abartabilir ve zorlanabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar