SON DAKİKA
Hava Durumu

8 Ekim Cumartesi burç yorumları

8 Ekim Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 07.10.2022 22:56
Haber Güncellenme Tarihi: 07.10.2022 22:56
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 8 Ekim Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

8 Ekim Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Güç ağırlıklı bir sosyal platform hazırlığı içindesiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Arkadaşlarınızla sosyal organizasyonlar içinde olacağınız bugünde, girişimciliğiniz hızlı şekilde ön plana çıkıyor.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda sezgisel bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi her zaman tam vurgulamaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Çevrenizle yoğun iletişim içinde olacaksınız. Bu dönem kardeşler arasında yolculuklar söz konusu olacak. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koyuyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. İnsanların düşüncelerine takılmayın.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Kişisel özgürlüğünüzü hiç kimseye teslim etmek istemiyorsunuz. Çevrenizde birçok farklı oluşumlara karşı aldığınız tedbirler sonuç getirecek. Yaşama mantık çerçevesi içinde baktığınız için, çözüme ulaşmanız zor olmuyor.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz. Bugün geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına fazla izin vermemelisiniz. Gücünüz giderek artıyor.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Doğanız gereği kendi bildiğini okuyan bir yapınız var. Sizi dizginlemek adeta imkansız. Sadece mantığınıza hitap edildiği zaman ikna oluyorsunuz. Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceğiniz ortamlardasınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olmalısınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, felsefi yaklaşımlarınız olacak.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Son günlerde finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugünlerde çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi çok daha mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.