SON DAKİKA
Hava Durumu

6 Ekim Perşembe burç yorumları

6 Ekim Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 05.10.2022 23:04
Haber Güncellenme Tarihi: 05.10.2022 23:04
https://www.abcgundem.com
6 Ekim Perşembe burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Ekim Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

6 Ekim Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Huzursuz ve alıngan bir gün yaşıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştirmeyi denemelisiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor ve kendinizi ifade etmekte zorlandığınız için sosyal ilişkileriniz çıkmaza giriyor.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yaratıcılığınızı doğru kullandığınız zaman, kısa sürede sorunları çözüyorsunuz. Dostlarınızın yardımı olmadan finans konularınızı tek başınıza halletmek istiyorsunuz. Düşünceleriniz farklı ve kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

İsteklerinizdeki artış, yoğunlaşan duygularınız ve doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için, önce şekillendirmeniz gerekiyor.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kararlarınızı alırken, duygusal istekleriniz daha belirgin olduğu için, mantık ve hisler arasında bocalayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyorsunuz fakat alışkanlıklarınızdan vazgeçemediğiniz için, gecikmeler yaşıyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız; anaç yapınız size zarar verebilir. Sosyal çalışmalarınızda meydana gelecek olumlu gelişmeleri beklemelisiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. O günlerden beri belirsizliğini koruyan; aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra bu soruların cevabını bulacaksınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Yaşantınıza yeni kişiler katılabilir, bazı olaylar gelişebilir.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacak ve çevrenizi yönetmek isteyeceksiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz içinde çevrenizi adeta aşka çağırıyorsunuz. Ancak en büyük kusurunuz, hep istediğiniz cümleleri duymak istemenizdir. Gereksiz bir alınganlık gösterebilir ve partnerinizi suçlayabilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Detayları gözden geçirmelisiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Emir almaktan hoşlanmadığınız için, size aktarılan düşüncelere hemen tepki gösterebilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Duygusal yaşamınızı renklendirmek adına geliştireceğiniz sosyal ilişkilerinizde, tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Olayların esprili yönlerini yakalayabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.