SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

5 Eylül Pazartesi burç yorumları

5 Eylül Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 04.09.2022 23:55
Haber Güncellenme Tarihi: 04.09.2022 23:55
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Eylül Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

5 Eylül Pazartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

İnce detaylar gerektiren işinizle ilgili önemli bir konuda başarı sizi bekliyor. Fakat, bu biraz da size bağlı. Partnerinizle aranızı açmak isteyen bazı kişilerin dedikodularına aldırmayın. Siz keyfinize bakmalısınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Güçlü bir adalet duygusuna sahipsiniz. Bugün yine geçmişinizi sorgulayarak, huzursuz olabilirsiniz. Buna tek neden, hatalarınızı abartmanızdır. Parasal olarak rahat bir dönemdesiniz. Şans sizden yana ve başarıya zorluyor.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Grup çalışmalarınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Tabii, işin yürümesi için gereken bütün alt yapıları hazır hale getirmenizin rolü çok büyük. Bu yüzden birçok kişi sizinle çalışmaktan büyük zevk alıyor.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren bir konuda çok meşgul olacaksınız. Beraberce sevinebileceğiniz sonuçlar alacaksınız. Yaptığınız iş anlaşmalarında risk faktörlerini göz önüne alın. Bu nedenle kayıplar yaşayabilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sizi anlık heyecanlara koşturan yeni bir fikir, hobi alanı bulduğunuzda sevdiğinize olan ilgi düzeyiniz de artıyor. Çünkü bir olaya motive olabilmeniz için, başka bir enerji kaynağına ihtiyaç duyuyorsunuz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Ailenizle ilgili problemler başınızı ağrıtsa da sorunlarınızın üstesinden gelebilecek kapasiteye sahipsiniz. İş yaşantınızda aksayan durumlar motivasyonunuzu daha da artırıyor. Bugün bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Maddi konular kafanızı fazla meşgul ediyor. Özellikle yeni projeleriniz için finans kaynağına ihtiyacınız var. Bugün sizi fazla baskıcı davranmakla suçlayabilirler. Kendinize aşırı güvenmeniz yanlış anlaşılıyor.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

İstediğiniz her şeye kolaylıkla sahip olacağına inanlardansınız. Sevgi konusunda da aynı şeyler söz konusu. Son günlerde sevdiğiniz kişinin fikrini almadan kararlar veriyorsunuz. O size her an kızabilir. Buna meydan vermeyin.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayatı dolu, dolu yaşamak isteyen bir yapınız var. Üstelik yorulduğunuzu anlamıyorsunuz. Bazı yiyeceklere düşkün olmanız, sağlığınızı daha da riske atabilir. Sağlam bünyenize her zaman güvenmemelisiniz. Akıllı ve uyumlusunuz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Çalışmayı çok sevdiğiniz için, kendinize devamlı iş icat ediyorsunuz. Çok açık fikirli olduğunuz söylenemez. Üstelik tutucu bile sayılabilirsiniz. Sadece kendi yöntemlerinizi ve doğrularınızı savunuyor olmanız ilginç.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Aşk yaşantınızda da sorumluluk sahibi olduğunuz için, tutkulu aşklardan uzak kalmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi öyle çok disipline sokmuşsunuz ki, yaşadığınız şeylere bir türlü rahat bakamıyorsunuz. Sizin için denge önemli.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sevdiğiniz insanın size karşı ilgisinin ve anlayışının yoğun olacağı bir gün. Böyle günleri her zaman yaşayamıyorsunuz. Çünkü onun, gündelik olaylar nedeniyle bozulan sinirleri, ilişkinizi olumsuz yönde etkiliyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar