SON DAKİKA
Hava Durumu

5 Ekim Çarşamba burç yorumları

5 Ekim Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 04.10.2022 23:04
Haber Güncellenme Tarihi: 04.10.2022 23:04
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Ekim Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

5 Ekim Çarşamba Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Birçok aktivite gerektiren olaylarla ön plana çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir. İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir gün. Bütçenizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Kazançlarınızı arttıracak bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var. Dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz olumlu etkilenecek.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir dönem.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Taviz vermek istemediğiniz konular sizin için daha sonra önemli olacaktır. Bugünlerde yolları kapsayan bazı detaylar sizi meşgul edecektir. Duygularınızı ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve oldukça kaprisli oluyorsunuz, dikkat.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün sabırsız fakat kendine güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarınızın olumlu desteği sayesinde, birçok probleminizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sosyal aktivitelerinizde canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz bir gün yaşıyorsunuz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle iş birliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı, sizi rahatsız edecek boyutlara getirmemelisiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve direnç gösteriyorsunuz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.