SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

3 Eylül Cumartesi burç yorumları

3 Eylül Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 03.09.2022 00:01
Haber Güncellenme Tarihi: 03.09.2022 00:01
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Eylül Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

3 Eylül Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Karşıt Merkür, kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor. Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde engelleri aşacaksınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Kariyerinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu olacak. Garantili işlerden hoşlandığınız için, yeni başlangıçlar konusunda tereddütlü davranıyorsunuz. Merkür, yazılı anlaşmalar konusunda size destek verirken yüksek performans sergiliyor.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Dost çevresinde yaptığınız sohbetlerde, keyif alınarak dinleniyorsunuz. Fakat konusu edilen bazı güncellikler sizin ilgi alanınız dışına taşabilir. Her konuda fikir yürütmeniz gerekiyormuş gibi, kendinizi koşullandırmayın.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Maddi konularda kendinizi yenilemek istiyor ve hırslarınızın esiri oluyorsunuz. Merkür, aktif yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planladığınız işleri bir an önce yaşama geçirmek istiyorsanız, güçlü bir iş birliğine ihtiyacınız olacak.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Her konuda mantığınızın getirdiği alternatifleri en iyi şekilde birleştirebilen birisiniz. İşinizle ilgili meydana gelebilecek gecikmede, tepkisizliğine yol açacak olumsuz davranışlardan uzak kalmaya çalışmalısınız.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Karşıt retro Neptün size derin duygular veriyor. Hedeflerinize doğru yol almanız siz mutlu etse de, farklı istekleriniz olabilir ve bazen ikilem içinde kalabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. İletişim içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Bugün riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Takıntılı düşünceleriniz, yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var. Zamanınızı sistematik kullanırsanız, enerji alışverişleriniz olumlu gelişecek.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

İlişkiler konusunda aceleci kararlar almamalısınız. Sürekli değişim yaşıyorsunuz. Retro Jüpiter'in etkileri yüzünden kafanız bir hayli karışabilir. Enerjinizi doğru kullanmanız gerektiği konusunda kendinizi disipline sokmalısınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Çalışma hayatınız ile neredeyse iç içe giren özel yaşamınızı değerlendirirken, biraz felsefi gözlüklerle olaylara bakmaya çalışın. İpler elinizde olmasa da, çok sesliliğe karşı yaklaşımlarınızı daha ılımlı hale getirmelisiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Satürn, düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir. Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar