SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

29 Ağustos Pazar burç yorumları

29 Ağustos Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 28.08.2022 00:04
Haber Güncellenme Tarihi: 28.08.2022 00:04
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 27 Ağustos Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

29 Ağustos Pazar Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Önemli anlaşmalar sizi bekliyor. Kendinize güvenmenize rağmen, önleyemediğiniz kuruntularınız yüzünden problemlerinizi abartmaya başladınız. Ailevi değerlerinizi ortaya çıkaracak ve onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Karşıt düşünceye sahip kişilerle yaptığınız görüşmelerde ikna kabiliyetinizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Güncel olayların sizin için önemli olduğunu biliyor ve kendinizi yönlendirme konusunda başarılı davranıyorsunuz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Partnerinizle ilişkinizde olumlu gelişmeler olacak. Yollarla ilgili planlarınız var. Sorumluluklarınızın yükünden sıyrılıp özgür zamanlar geçirmek istiyorsunuz. Sosyal çevrenizde bazı eğlenceli organizasyonlar söz konusu olabilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Güneş, kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor ve arayışlarınızı gündeme getiriyor. Duygusal akıcılığınız bugün çok yüksek. Yaptığınız çalışmaların size sağlayacağı avantajları düşünürseniz, daha da hızlanmalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bildiğiniz konularda konuşmanız gerekirken, çevrenizde gelişen olumsuz olaylara da yorum getirmek isteyebilirsiniz. Bugün kardeşlerinizle ilgili yapacağınız konuşmalar, yaratıcılığınız konusunda size yeni ufuklar açacaktır.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve içsel disiplininizi bozmak istemiyorsunuz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Aşk yaşantınızda birçok alternatif sizi bekliyor. Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri, istemeden etkileyeceksiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Jüpiter, çalışma evinizde geri giderken maddi konularda temkinli yapıyor. Neptün, Balık burcunda geri giderken, duyguların hafife alınmayacağını bildiğiniz için tuhaf ilişkilere kalbiniz daima kapalı.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Dağınık çalışan insanlardan nefret ediyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakim bir tavır içindesiniz. Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Olaylara esnek bakmalısınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Neptün, Balık burcunda geri giderken çevrenizde kurduğunuz sağlam dostlukların yapıcı etkisini gördükçe daha mutlu olacaksınız. Pürüzlerden kurtulmalısınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün arkadaş çevrenizde size yaklaşmak isteyen birçok kişi var. Onların paylaşmak istediği konulara çekimser bakabilirsiniz. Sabit düşünmekten vazgeçmiyorsunuz. Özgürce davrandığınız zaman başarı yüzdeniz artacak.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Değişim içinde olmanıza rağmen, çevresel koşullar nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. Ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Olayları fazla abartmamayı öğrendiniz...

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar