SON DAKİKA
Hava Durumu

27 Eylül Salı burç yorumları

27 Eylül Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 26.09.2022 23:28
Haber Güncellenme Tarihi: 26.09.2022 23:28
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 27 Eylül Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

27 Eylül Salı Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Aile içi sorunlar her an tetikte. Bu dönem, sabırlı yapınızı daha çok ortaya koymalısınız. Bir takım sorunları sürekli içinizde biriktirmekten sıkıldığınız bir gerçek. Olayların sonucu her zaman sizin için bir problem oluyor.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yollarla ilgili beklentilerinizde bir duraksama olabilir. Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Cesaretinizi kaybetmeyin.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Maddi sorunların gündemi kapsamasıyla, düşünceleriniz allak bullak olabilir. Beklenmeyen harcamalar karşısında sinirlenmeyin. Parayla ilgili konuları erteleyin. Çözüm bekleyen ödemeleriniz için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. İletişim konusunda Venüs'ün hareketi sizi de etkileyecek. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplininizle göz dolduracaksınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Düşünceleriniz yoğunlaşmış durumda. Her şeyin altı yapısı incelemekten yorgun düşebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyi gereksiz kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor. Biraz gevşemenizde yarar var.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Hayatınıza yeni insanlar girebilir, değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişilerin akıl ve zekasından etkileneceksiniz. Çevresel koşullarınızı, arkadaşlarınızla birleştirmek isteyeceksiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir dönemdesiniz. Mesleki konularda yapacağınız atılımlar havada kalabilir. Suskun bir havaya girecek ve düşünceleriniz paylaşmak istemeyeceksiniz. Nostaljik duygularınız ortaya çıkacak.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Yurt dışı seyahatleriniz gündeme gelecek. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Onlara dost olma şansı verebilirsiniz. Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine sarılmanızda fayda var.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Düşüncelerinizi yeniden şekillendirmenizde fayda var. Sakin düşünmeli ve hiçbir şeye kızmamalısınız. Acil durumlar için karşınızdaki kişilere de fazla yüklenmeyin. Değişim içinde olduğunuz için kendinizi kapatabilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Ailenize karşı derin duygular içindesiniz. Onların her türlü sorununu yüklenmenize rağmen, bazen karşılığını alamıyorsunuz. Olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Hayallerinizin sizi yönlendirmesine izin verin.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Kendinizi odaklanmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Kendinizi aşma konusunda birçok şey yapabilirsiniz. Sezgileriniz güçlü, doğru kararlar vereceksiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Çevrenizde her şey sizin lehinize gelişiyor gibi. İsteklerinizdeki artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini olumlu bir şekilde etkiliyor. Şekillendirdiğiniz düşünceleriniz konusunda çevrenizden destek göreceksiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.