SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

22 Eylül Perşembe burç yorumları

22 Eylül Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 21.09.2022 23:12
Haber Güncellenme Tarihi: 21.09.2022 23:12
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 22 Eylül Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

22 Eylül Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Sır saklamanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuzu siz de biliyorsunuz. İnatçı yönlerinize dikkat.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Çok gezerek ve bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bugün, çevrenize ters düşebilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Kendinizi aşma konusunda yeni bir dönem başlatıyorsunuz. Kendinize daha fazla güvenmenin zamanının artık geldiğini görüyorsunuz. Çalışma evinizdeki Retro Merkür, size çok şey öğretecek. Duygusallığı bırakmalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için, çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. Çevrenizin, hakkınızda söylediklerine aldırmamalısınız.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Tempolu çalışmaya devam etmeli ve disiplinli yapınızı bozmamalısınız. Enerjinizi dağıtmak istemediğiniz için; başarıya, her geçen gün daha fazla yaklaşıyorsunuz. Bir konuda çevrenizden istemediğiniz bir tepki alabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Hiçbir şekilde dengeleriniz bozmak istemediğiniz için, çevrenizdeki kişiler kararlı tavırlarınızdan etkilenebilirler. Arkadaşlarınızla yapacağınız iş birliği sayesinde, önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Daha hoşgörülü ve esnek olmalısınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Arkadaş çevrenize duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bunaldığınız anlarda, sorumluluklarınızdan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden, bir türlü başaramıyorsunuz. Yollardan alacağınız haberlere şaşırmamalısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün maddesel konularla ilgili harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşündüğünüz konuların maliyeti size yüksek gelecektir. Pazarlık yapmasını bilmediğiniz için, çoğu kez yaşamınızı zorlaştıran ödemeler karşınıza çıkıyor.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Enerjinizin yüksek olduğu bugün, her konuda dikkatli olmak zorundasınız. Olayları akışına bırakmak yerine, takip ederseniz kazançlı çıkacaksınız. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberler gelecek. Hedeflerinizin, istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiğini göreceksiniz. Yalnız kalmak size iyi geliyor.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün yoğun bir duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşünceleri beslemekten yorulmuyorsunuz. Pozitif bakış açısına ihtiyacınız var. Zamanınızı iyi kullanmalısınız. Özellikle duygusal dengelerinizi kontrol altında tutmalısınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar