SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

20 Eylül Salı burç yorumları

20 Eylül Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 19.09.2022 23:08
Haber Güncellenme Tarihi: 19.09.2022 23:08
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 20 Eylül Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

20 Eylül Salı Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sezgilerinizin doğru çıkması sayesinde, çevrenizdeki birçok olayı kısa sürede kolayca çözümleyebiliyorsunuz. Zorlukları gözünüzde büyütmeden olayları çözümlemekte başarılısınız; fakat bugün sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamalısınız.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Kişisel ve geleneksel davranacak, bazı dostlarınızı şaşırtacaksınız. Olayların iç yüzünü araştırarak, sonuca gitmek istemenizi herkes olumlu karşılamaz. Kendinizden başka kimsenin fikirlerini kabul etmiyorsunuz. Esnek olmalısınız.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Ani olaylar karşısında yerinde tepki gösteriyor ve kısa sürede çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz. Duygusal enerjiniz oldukça yüksek ve bunu ilişkinize olumlu bir şekilde yansıtacaksınız. Reflekslerinize dikkat.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Ay, burcunuzda ilerliyor ve sezgileriniz yüzünden hatalara açık bir gün. Size anlatılan her şeyi yanlış algılayabilir veya çok çabuk inanabilirsiniz. Duygusal konularda dikkatli davranmalı, çevrenizi koruma altına almalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Ay, bilinçaltınızı etkiliyor. Gizliliğe karşı meyliniz var. Gizemli olan her şeyi merak ediyorsunuz. Partnerinizle olan ilişkinizi sürekli düşünme ihtiyacı içinde olabilir; olayları fazlaca abartabilir ve zorlanabilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün maddi konularda istediğiniz güveni yakalamak istiyorsunuz. Kişisel çekiminizin güçlü olduğu bir gün. Çevrenizde iletişim içinde olacağınız kişilerin, yaşantınıza sağlayacağı olumlu katkıların farkındasınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Yanınızda çalışan kişilerin farklı beklentileri yüzünden; iş potansiyelinizin azalmasını istemiyorsanız, onlara özverili bir yaklaşım göstermelisiniz. Göreceksiniz, olaylar kısa sürede çözümlenecek ve siz de rahatlayacaksınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Yakınlarınızla duygusal iş birliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırıyor.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Bugün maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanabilir; onlarla yapacağınız olumlu iş birlikleri ve vereceğiniz destek, sizi oldukça mutlu edecek.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Duygularınız, sezgileriniz ve mantığınız arasında kurduğunuz köprü anlaşılır gibi değil. Farklı yolları seçerek, herkesten önce çözümlediğiniz sorunlarla, çevrenizde şaşkınlık yaratıyorsunuz. Kıskançlık duygunuzu denetlemelisiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Dostlarınızla duygusal paylaşımlar yaşamak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınız sizi arayabilir. İletişim konusunda yoğunluk söz konusu. Sezgilerinizin güçlü olmasından dolayı gerilim yaşayabilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Bugün satın alma duygunuz oldukça yüksek. Uzun süredir aklınıza taktığınız alışverişi yapmaktan büyük bir zevk alacaksınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar