SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

19 Ağustos günlük burç yorumları!

19 Ağustos Cuma burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 18.08.2022 23:21
Haber Güncellenme Tarihi: 18.08.2022 23:21
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

KOÇ: Sosyal çevrenizin görüşleri şu anda özellikle katı görünebilir. İnsanlar belirli bir dünyayı görme biçimine çok bağlı olduklarında, fikirlerinizi paylaşma konusunda güvensiz hissedebilirsiniz. Bu insanların sınırları konusunda gerçekçi olmak akıllıcadır, ancak onlara hak ettiklerinden daha fazla yetki vermeyin. Şimdi, bazı meselelerin kendinizle daha yüksek bir güç arasında olduğunu fark edebilirsiniz. Sizi eleştirme şansını kimlere verdiğinize dikkat edin.

BOĞA: Artık kendinizi zorlu bir otorite figürüne kanıtlamak için istekli hissedebilirsiniz. Belki de onların yüksek standartları, aksi halde ulaşamayacağınız bir düzeyde ulaşmanız için gereken itici güçtür. Ancak, yüksek performans beklentisi, sınırlarınızı aşacak kadar yorulmanıza neden olabilir. İşlerin çok ileri gidip gitmediğinden emin değilseniz, arkadaşlarınıza danışmak gerekli olabilir. Olayın her detayını anlamasalar da, bazen bariz olanı görmek için dışarıdan biri gerekir.

İKİZLER: Entelektüel bir konudaki bilginiz bugün keskin olabilir ve kurallara göre oynayarak önemli bir sorunu çözme yeteneğinizden emin olabilirsiniz. Bu yeteneğinizle başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz ancak sorulmadan verilen tavsiyeler yarardan çok zarar getirebilir. İyi niyetinizi karşınızdaki insan müsait olana kadar geride tutun.

YENGEÇ: Başkalarının size yaklaşmasına izin vermek, mevcut özgürlüğünüz için bir tehdit gibi görünebilir. Öte yandan, sohbeti entelektüel tutkularınızdan birine çevirerek belki hem bağlantı hem de rahatlık sağlayabilirsiniz. Hayatınız hakkında daha kişisel şeyleri açıklamaya hazır hissetmeseniz bile, fikirler üzerinden bir şekilde bağ kurabilirsiniz. Ayrıca, temel inançları paylaştığınızı öğrenmek daha sonra daha derin bir ilişki için güçlü bir temel olabilir.

ASLAN: Baskıcı roller, yakın ilişkilerinizden birini şu anda bir sıkıntıya sokabilir. Sizden ne beklendiğini bilmek sizi bir nebze olsun rahatlatsa da, belki de duygusal ihtiyaçlarınızın karşılanmamasından kaynaklanan hayal kırıklığınız sizi yeni bir şey aramaya itmek için yeterlidir. Kendinizi tamamen çaresiz ve yalnız hissetmeden önce konuşmayı deneyin. Değişime hazır olan tek kişi siz olmayabilirsiniz!

BAŞAK: Sevdiğiniz insanları mutlu etmenin en iyi yolu, sahip oldukları her acil maddi ihtiyaçla kişisel olarak ilgilenmeye çalışmak değildir. Yapılacaklar listeniz acil görünebilir, ancak tüm bunları kimin için yaptığınızı hatırlamanız daha iyi olabilir. Sevdiklerinizin muhtemelen kendilerine düşündüğünüzden daha fazla yeterli olduğunu kendinize hatırlatın.

TERAZİ: Eğlenmeye çalışmak, bugün size kazandırdıklarından daha fazla soruna yol açabilir, çünkü bazı hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunun yerine daha küçük ve rutin şeylere yönelmeyi deneyebilirsiniz. Gerçekten heyecan verici bir şey deneyimleme beklentisinin yükü olmadan, yaşanan şeyi kucaklayabilirsiniz ve muhtemelen, işleri tamamladığınızda yeteri kadar eğlenmiş olacaksınız!

AKREP: Hayatınızın erken döneminde edindiğiniz alışkanlıklar hoş olmayan şekillerde ortaya çıkabileceğinden, şu anda başkalarıyla bağlantı kurmak zor olabilir. Bu, en azından nelerle uğraştığınızı görmek ve onları analiz etmek için yararlı bir fırsat olsa da, mantık sizi ancak bir yere kadar götürebilir. Geçmişi kurcalayarak daha fazla üzülmek yerine geleceğiniz için ne yapabileceğinize odaklanın.

YAY: Bugün konuşmalarda oldukça büyük etkiler bırakabilirsiniz. Muhtemelen sadece kendi sorumluluklarınızla meşgul olsanız da, etkileşimde bulunduğunuz insanlar tutumunuzun bir şekilde onların bir yansıması olduğunu varsayabilirler. Gereksiz dramayı önlemek için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Gerçekten ihtiyacınız olan dinlenme ve rahatlık muhtemelen düşündüğünüzden daha yakındır ve bunu aklınızda tutmak, sinir bozucu etkileşimlerle nazikçe başa çıkmak için sabrınızı toplamanıza yardımcı olabilir.

OĞLAK: Paranızı sıkı bir şekilde kontrol etmek, özellikle hayatınızdaki diğer şeyler üzerinde yeterince kontrolünüz olmadığını düşünüyorsanız, şimdi çekici görünebilir. Bir bütçeye sahip olmanın yanlış bir tarafı olmasa da, finansmanınızın kapsamı konusunda mantıklı olmanız gerekebilir. Bir süredir hiçbir yere gitmediğini düşündüğünüz bir konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Doğru konuşmayı başlatmak sizi beklediğinizden daha ileriye götürebilir!

KOVA: Şu anda dünyadan uzak hissedebilirsiniz. Çok sağduyulu görünseniz de, muhtemelen yüzeyin altında çok şey oluyor, özellikle de sessiz bir kararlılık duygusu hakim. Bununla birlikte, daha duygusal tarafınıza yaslanmak da gücünüzün önemli bir parçası olabilir. Ne zaman esnek olacağınızı bilmek, gücünüzü etkili bir şekilde yönlendirmenize ve gerçekten zaman ayırmaya değmeyen mücadelelere kapılmamanıza yardımcı olacaktır. En önemlisi, bu konuda kendi yargılarınıza güvenmelisiniz.

BALIK: Güçlü sezginiz, uyarı vermeden kendi kısıtlamalarınıza çarpabilir. Bakış açınızın tuhaf olduğunu düşünmek, başka biriyle paylaşmaya çalıştığınız bir mesaj konusunda çelişkiye düşmenize neden olabilir. Yine de şimdi aldığınız herhangi bir bilgiyi keşfetmek için daha fazla özgürlük hissedebilirsiniz. Bu cesareti geleceğinizde en büyük etkiyi yaratacak şekilde kullanın.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar