SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

17 Eylül Cumartesi burç yorumları

17 Eylül Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 16.09.2022 23:07
Haber Güncellenme Tarihi: 16.09.2022 23:07
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 17 Eylül Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

17 Eylül Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede, beklediğiniz konularda gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Eşinizin güvene dayalı olan isteklerine karşı anlayışlı olun. Bazı konularda tavizler gerekebilir.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

İşinizle ilgili, isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Çevrenize göre fazla tutucu davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Küçük olaylar keyfinizi kaçırabiliyor.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın. Sorunlarınızın temelini incelerken, çevre ile birlikte yaşadığınızı unutmayın ve aceleci olmayın. İletişim konusunda, çevrenize kendinizi doğru bir şekilde dinletmeyi iyi biliyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün ailenizle ilgili sorunlara çok ince detaylarla yaklaşıyor ve başarılı oluyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kariyerinde beklenti içinde olanlar, bu amaca yönelik girişimlerden çekinmemelidirler. Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Önemli olan, sonuçlandırmanızdır.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Çevrenizdekilerin yaptıkları işlere gizemli süsü vermelerinin nedeni; sizi kıskandırmak, kışkırtmak ve konuya merakınızı yoğunlaştırmak istemeleridir. Bugün partnerinizin sizden gizlediği konuları araştırmak isteyeceksiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bulunduğunuz ortam gereği acil olan konularda, hızlı konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sırada verdiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Bugün bastırdığınız duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Duygularınızın, istediğiniz şekilde karşılık bulamaması sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Konuşmalarınızda emir verir gibi hitap etmeniz, en yakın arkadaşlarınızın bile tepkisini çekiyor. Bu konuda gerçekten çok dikkatli olmalısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Bugün iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Yakın dostlarınızın size tavsiyeleri konusunda fazla tepkili davranabiliyorsunuz. Engellere dikkat.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Küçük olaylardan dolayı kendinize olan güveninizi kaybetmemelisiniz. İçinde bulunduğunuz durum, özgüvenli olmanızı gerektirir ve bu da işlerinize olumlu etki yapar. Partneriniz zaman zaman sınırları dışına taşarak, duygu dolu konuşmalar yapabilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İnsanlar sizin duygusallığınızla ilgili müdahaleci olduklarında, kendinizi geri çekiyorsunuz. Kırılgan yapınızla, kendinizi savunmaya geçiyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için kısıtlamalara yer olmadığını daha iyi anlatmalısınız.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

İşiniz dışında bazı kurslara gitmeniz; size unuttuğunuz bilgileri kazandırabileceği gibi, yeni insanlarla bir arada olmanızı da sağlayacak. Birçok fırsat ayağınıza gelirken sizi zorlayacaktır. Bazı durumlara alışmanız zaman alabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar