SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

14 Ağustos Pazar burç yorumları

14 Ağustos Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 13.08.2022 23:26
Haber Güncellenme Tarihi: 13.08.2022 23:26
https://www.abcgundem.com
kapak resmi


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 14 Ağustos Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

14 Ağustos Pazar Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Yaşadığınız olayları farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere iyi niyetle yaklaşarak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışıyorsunuz. Arkadaşlık konusunda fazla iyimsersiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Eğer çalıştığınız iş yerinde memnun olmadığınız durumlar söz konusu ise, bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bazı anlaşmalarınızı gizlerken, düşüncelerinizi saklamak isteyeceksiniz. Derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Geri giden Jüpiter'in etkisiyle; yakın dostlarınıza yapacağınız ziyaretlerde eski dostluk duygularınızı yeniden tazeleyeceksiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün iletişim konusunda unuttuğunuz fırsatlar yeniden ortaya çıkacak. Size karşı hatalı davrananların gerçek yüzünü görmek sizi üzmemeli. En azından bazı olaylar açıklık kazanacak. Kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz. Verdiğiniz kararlar yanlış anlaşılabilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir hafta yaşıyorsunuz. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Farklı yapınızı her konuya yansıtacaksınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Bazılarınızın duygusal hayatı atağa kalkıyor. Bugünlerde yabancı ülkelere seyahat etme duygularınız yükselebilir. Aşk ve iş gezilerine hazırlıklı olmalısınız. İlginç davranışlarınız daha da orijinal hale gelecek.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

İlişkilerinize kendi damganızı vurmak istediğiniz için, duygusal konulara daha fazla değer vereceksiniz. Yeni ortamlara girecek ve karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendireceksiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayal kurmak için uygun bir gün değil. Çevrenizde bir konuda yanlış anlaşılma söz konusu. Dikkatli olmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, olayları abartmamalısınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Satürn, maddi evinizde size sorunlar yaşatabilir. Uzun zamandır size ödenmeyen paralar gelebilir. Satın almak için uğraştığınız; bulamadığınız, çok istediğiniz ve arzuladığınız bir şey aniden karşınıza çıkabilir.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Sosyal değerlerinizi istediğiniz formata uygulayabileceksiniz. Uzun süredir planladığınız bir projeniz gerçekleşecektir. Bu hayalinizin gerçekleşmesi sizi memnun edecek; çevrenize sevginizi yansıtmak istemeniz sizi değerli kılacaktır.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Birçok başarı sizi bekliyor ve siz yavaşlama modunda hareket ediyorsunuz. Kafanızdaki binbir soruya cevap aramaya çalışacağınız; sakin fakat akıllıca bir hamle yapmayı düşünmelisiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar