SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

13 Eylül Salı burç yorumları

13 Eylül Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 12.09.2022 23:16
Haber Güncellenme Tarihi: 12.09.2022 23:16
https://www.abcgundem.com
kapak resmi

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 13 Eylül Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

13 Eylül Salı Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün kendi dünyanızda; benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Bu tür ruh halini gündeme getiren nedenleri düşünerek bilinçli bir şekilde olaya yaklaşıyorsunuz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Aranızda tartışmalar, kavgalar eksik olmasa da, yakın çevreniz tarafından birlikteliğiniz takdirle izleniyor. Her ikinizin de eleştiriye gelemeyen yönünüz olmasa, aranızda geciken bazı konular hızlı bir şekilde sonuçlanacak.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Yakın aile çevrenizin özel hayatınızla ilgili sözler sarf etmelerini kaldıramıyorsunuz. Bu tür durumlarda sessizliği tercih etmeniz size avantaj sağlayacak. İki taraf arasında mesafenizi ayırım gözetmeden uygulayın.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Zor durumda kalan insanların "hızır servisi" gibisiniz. Yardımlarınıza alışan insanlar, yaşamın diğer yönlerinde de sizi yanlarında görmek istiyorlar. İşte bu noktada, bazen taşan sabrınızla hemen "kötü insan" oluyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Yılların kazandırdığı deneyimlerin verdiği birikimleriyle, birçok konuda fevri davranışlarınız nedeniyle sizi uyaran kişilerin sözlerini yabana atmayın. Gerçi, siz bu maddi konunuzla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmiyorsunuz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün uğraş verdiğiniz alanda kendi kendinize sabrı empoze edin.Ya da yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin veya kısa süreli olarak faaliyet konunuzu ona devredin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Yakın arkadaşınızla, hakkında konuştuğunuz üçüncü kişiyle ilgili olarak duygusal temelde sert dönemeçler yaşıyorsunuz; bu da sizi rahatsız ediyor. Bugün, karar verme mekanizmanızda sizi zorlayan çevre etkileşimlerden uzak kalın.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Çevrenize yardım etmek zorunda kalmaktan yoruldunuz. Harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalabilir ve bunun yarattığı stres ile boğuşabilirsiniz. Her şeyinizin mükemmel olmasını istiyorsanız, kendinizi dinlendirmelisiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Finans konuları ile öngörülerde partnerinizin fikirlerini alsanız iyi olacak. Yanlış adımlarla maddi riskler içine girmemek için tarzınızdan vazgeçmelisiniz. Çevrenizi geniş bir ufukla görürseniz, daha tatminkar olacaksınız.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

İş günü içinde şartlar gerektirdiği için birçok kişi ile yüz yüze görüşmeleriniz oluyor. Bunlar arasında daha sonra tekrar karşı karşıya geleceğiniz kişiler olabilir; onlarla geri dönüşler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Partnerinizin yanında gereksiz kişilik ispatları yapmaya girişmeyin. Bu hayatta herkesin kapladığı alanın ne kadar dar olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle bilemediğiniz, karşı karşıya gelmediğiniz birçok şey olabilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün farklı anlamda düşünmeye çalışırsanız, kayıplarınızla ilgili olarak girdiğiniz streslerin etkisini azaltabilir veya tamamen yok edebilirsiniz. Deneyimleriniz ve öngörüler eşliğinde, kazanımlara doğru yelken açacaksınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar