SON DAKİKA
Hava Durumu

12 Ekim Çarşamba burç yorumları

12 Ekim Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 11.10.2022 22:55
Haber Güncellenme Tarihi: 11.10.2022 22:55
https://www.abcgundem.com
12 Ekim Çarşamba burç yorumları


Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Ekim Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

12 Ekim Çarşamba Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Karşılıklı duyguların çatışacağı bir gün. Bu dönem elde edeceğiniz haklarınızla, karşı tarafın size sunacağı şartlar arasında yanlış dengeler söz konusu. Düşüncelerinizden yola çıkarak, etrafınıza bir duvar örebilirsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olacaktır. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin duygusal değişimlerinden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

İkiniz de farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok. Parasal kazançlarınız, sezgileriniz ve aklınızla birlikte ilerleyecek.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Sürekli değişen zevklerinizin sorun yaratmasını istemiyorsanız, kazançlarınızı kontrollü ve hesaplı kullanmalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğlemeli, çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunmalısınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları daha sonraya ertelemeli ve beklemelisiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Eski beklediğiniz tekliflere sıcak bakabilirsiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Beraberliği yeşertmek ve geliştirmek konusunda zorlanacaksınız. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

İş arkadaşlıkları, grup çalışmaları gibi aktivitelerle, kişisel tatminleriniz doğrultusunda çalışmalar içinde olacaksınız. Dostlarınızla görüşme fırsatları çıkabilir ve aranızdaki geçmiş olayları yeniden yapılandırabilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok. Kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemiyorsunuz. Duygularınızda farklı bir mantık var. Sizinle ilgili konulara başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

İmkansızlıklar içinde kıvranmak yerine, başlattığınız aşkta temkinli davranmak en güzeli, unutmayın. Eski şartlarınızı korumaya devam etmelisiniz. Çevresel ilişkilerinize duyarlı davranmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün belli bir sistem içinde hareket edebilirsiniz. İletişim konusunda bazı aksiliklerin söz konusu olması sonucunda, beklentileriniz gecikebilir. Başlattığınız organizasyonların ilginç şekilde gelişmesi size bağlı bir durum.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şey çok daha anlamlı. Kısa yollarla ilgili bazı yazışmalar gündeme gelecek.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Derin düşünmek birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Maddi gücünüzü ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Unutmayın, dağınıklık size çok şey kaybettiriyor. Bugün olayları irdelemek sizi mutsuz kılabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.