SON DAKİKA
Hava Durumu

11 Ekim Salı burç yorumları

11 Ekim Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 10.10.2022 22:23
Haber Güncellenme Tarihi: 10.10.2022 22:23
https://www.abcgundem.com
11 Ekim Salı burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 11 Ekim Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

11 Ekim Salı Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Yaratıcılık konusunda mükemmel projeler ortaya koyacaksınız. Başkalarına yardım etmeniz gereken günler yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşırken, yeni işler sizin için olumlu atılımları gündeme getirecek.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yaşantınızda sık rastlaştığınız bir kişi ile sürpriz bir gelişmeyle aşk yaşayabilirsiniz. Bu ilişki size yeni sorunlar da yaratabilir. Acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Kararlarınızda hesap vermek zorunda değilsiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Beraber çalıştığınız kişilere dikkat.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Kişisel çekim gücünüzü, çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bu dönemde çekiciliğiniz artarken, bir arkadaşlık ilişkiniz zamanla aşka dönüşebilir. Ağır ilerleyen ilişkiniz varsa, giderek yerine oturacak. Bugün kariyerinizle ilgili, iş veriminizi arttıracak çabalar içinde olacaksınız.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir. İkna kabiliyetinizi istediğiniz gibi kullanarak, karşınızdaki kişiye isteklerinizi yaptıracaksınız. Ailenizin sizden birtakım beklentileri olabilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Siz hareketli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazıları, gireceği sosyal çevrelerde duygusal ilişkiler yaşayacaklar. Bu nedenle, geçici duygular karşısında temkinli olmalılar.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Arzularınızın tavanı yüksek ve taleplerinizdeki artış sorumluluk duygunuzun da yoğunluğunu arttıracak. Sizi daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve tüm enerjinizi kullanacaksınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. İhmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Bireysel düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün oldukça hareketlisiniz. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün enerjinizin düşük olması, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. Yetersizlik duygusu içinde olmanız nedeniyle her şeyi olumsuz yorumluyorsunuz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Emir almaktan hoşlanmadığınız için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Zamanınızı dengeli kullanmalısınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.