SON DAKİKA
Hava Durumu

1 Eylül Perşembe burç yorumları

1 Eylül Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 31.08.2022 23:44
Haber Güncellenme Tarihi: 31.08.2022 23:44
https://www.abcgundem.com
1 Eylül Perşembe burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Eylül Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

1 Eylül Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bulunduğunuz ortamlarda her şeyi sorgulama ihtiyacı içinde olmanız, birçok kişiye garip gelebilir, fakat siz, bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz. Çevrenizin kalabalık olması, sizi her anlamda mutlu ediyor.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Kariyerinin ön plana çıkmasıyla gizli bir güç savaşı içinde olacaksınız. İş çevresinde farklı bir konumunuz olmasından dolayı, sorumluluk duygunuz sizi rahatsız edecektir. Finans konularında belirleyici davranacaksınız.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Kısıtlı iş çevreleri size göre değil. Bugün Ay'ın konumu, sizi daha kuralcı yapıyor ve kendinizi ispat etme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Hareketli yapınızı ortaya çıkarmaktan korkmadan olaylara çözüm getireceksiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

İçgüdülerinizin size sağlayacağı avantajlar sayesinde; bir başarıyı kısa sürede tadarak, önemli yollar katedeceksiniz. Bugün mesleki konularda beklediğiniz kriterleri, karşı taraf sağlayacaktır. Uyumunuzu bozmamalısınız.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmeli ve hızlı kararlar almalısınız. Bugün, düşündüğünüz her konuda gerekli atılımları yapabilirsiniz. Maddesel konulara bağlı gelişecek özel durumlar söz konusu olabilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sizi farklı zaman dilimlerinde gören kişiler yanılabiliyor. Muzip tavırlarınıza alışanlar, iş çevresinde gördükleri zaman şaşkınlık geçiriyorlar. Olumlu bir gününüzdesiniz. Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Başkalarının fikirlerine ilgi göstereceğiniz ve olayları kendi tarzınıza göre yorumlayacağınız bir gün. Kendinizden daha genç kişilerle bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Yapacağınız birçok kısa yolculuk söz konusu.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Ay, burcunuzda ilerliyor ve sosyal çalışmalarınıza aktivite yoğunluğu kazandırırken, aşk yaşantınız hareketlilik kazanıyor. Eğlence yaşantınız canlanıyor. Birçok davet alacak ve değişik eğlence ortamlarında bulunacaksınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Özgürlüğünüzü savunmanıza rağmen, çalışmalarınızda güçlü bir disiplin anlayışınız var. Yaşamınızı kontrollü yaşamaktan yanasınız. Bugün enerjinizi dengelemelisiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat çevrenizi de ihmal etmemelisiniz. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermeyin.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Ruhsal evinizde ilerleyen Merkür sayesinde, daha hızlı düşünmeye başladınız. Sabırlı davranışlarınıza alışkın kişileri şaşırtmanız, sizi pek ilgilendirmiyor. Çevrenize taviz vermiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda canınız sıkılabilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Enerjik yapınızın belli bir düzene ihtiyacı var. Ay'ın konumu size istediğiniz disiplini sağlayacak. İç dünyanızı yeniden tanzim etmek zorundasınız. Çevrenizde size destek verecek gerçek dostlarınızla bir arada olacaksınız.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.