Zümrüdüanka Zümrüt kimdir? Ceren Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, oynadığı yapımlar?

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+Z%C3%BCmr%C3%BCt+kimdir?+Ceren+Y%C4%B1lmaz+kimdir,+nereli,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+yap%C4%B1mlar?
ABONE OL

Ceren Yılmaz, son dönemin popüler oyuncularından birisi konumunda. Ceren Yılmaz, Fox TV ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin dikkat çeken isimlerinden birisi.

Ceren Yılmaz, televizyon ekranlarının tanınan isimlerinden birisi. Ceren Yılmaz, Zümdürüdüanka dizisinde Zümrüt Kuloğlu karakterini canlandırıyor.
 
Ceren Yılmaz Kimdir? Ceren Yılmaz Nereli?
 
Ceren Yılmaz, 6 Haziran 1990 yılında Samsun'da doğmuştur. Filinta ve Deli Gönül dizilerinde rol almış. Üç Harfliler : ''Adak'' sinema film'inde başrol olarak yer almıştır.
 
Zümrüdüanka Zümrüt Kimdir?
 
20’lerinin başında... Fakruzaruret içindeki Kuloğlu Ailesi’nin en büyük kızı... Anası, babası ve iki kardeşiyle müflis Körkuyu Mahallesi’nde yaşıyordu. Çalışkan, vefalı, kendinden daha çok ailesini düşünen, onurlu ve sebatkar bir kızdı. Tüm ailenin yükü onun sırtındaydı. Demirkanların holdinginde çalışıyordu ama maaşı beş boğazı geçindirmeye yetmiyordu. Ve o kadar büyük bir sırrı vardı ki bu sır yüreğini dağlıyordu…
 
>