Zümrüdüanka final bölüm tek parça izle, tekrarı ne zaman?

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+final+b%C3%B6l%C3%BCm+tek+par%C3%A7a+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Zümrüdüanka 26. bölümü, 6 Ocak Çarşamba günü yayınlandı. Final yapan Zümrüdüanka 26. bölümün tekrarını haberimizden öğrenebilir, internetten nasıl izleneceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 
Zümrüdüanka, Fox Tv ekranlarında final bölümüyle yayınlandı. Zümrüdüanka, 6 Ocak Çarşamba günü 26. bölümüyle final yaptı.
 
Zümrüdüanka Son Bölüm İzle! Zümrüdüanka Final İzle!
 
Zümrüdüanka final bölümü olan 26. Bölümü kanalın internet sitesinden ve Fox Play'den izleyebilirsiniz.
 
Zümrüdüanka 26. Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Zümrüdüanka 26. Bölüm tekrarı; kanalın yayın akışında şu an için yer almıyor.
 
Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosunda; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Miray Akay, Pelin Abay gibi isimler yer alıyor.
 
Zümrüdüanka 26. Bölüm Özeti
 
Zümrüt’ün tek bir sözüyle konaktan gönderilen Azimet’in gidişi suskun olur. Ancak bu fırtına öncesi sessizliktir ve onu tanıyan herkes bunun arkasından büyük bir fırtınanın geleceğini iyi bilir.
 
Azimet’in gidişiyle birlikte Demirkanlar konağında adeta yaprak dökümü yaşanır.  Herkesten ve her şeyden uzaklaşmak isteyen Suhandan’la Latif, hayatlarına başka bir yerde devam etme kararı alır. Abbas ise Canan’la yepyeni bir sayfa açmaya niyetlenir. Bu uğurda evliliğini bile sonlandırmaya hazırdır.
 
Zümrüt ve Ülfet’i kendisi için bir tehdit olarak gören Azimet; son oyununu kurar ve Abbas’ın yardımıyla anne kızı tuzağa çeker. Ancak bu tuzak Zümrüt’ü değil Azimet’in sonunu getirir. Ve bütün sırlar bir bir ortaya dökülür.
>