Zümrüdüanka dizisi nerede, hangi şehirde çekiliyor?

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+dizisi+nerede,+hangi+%C5%9Fehirde+%C3%A7ekiliyor?
ABONE OL

Zümrüdüanka dizisi konusundan daha çok çekildiği yerler ile merak ediliyor. Dizinin çekim yeri ise ülkemizin doğal güzelliklerinden Kapadokya bölgesi.

Zümrüdüanka, Fox TV'nin dikkat çeken yapımlarından. Dizinin hayran kitlesi kalabalık. Dizinin günü Çarşamba olarak güncellendi.
 
Zümrüdüanka Nerede Çekiliyor? Zümrüdüanka Hangi Şehirde Çekiliyor?
 
Zümrüdüanka, konusu kadar çekildiği yerler ile de merak ediliyor. Zümrüdüanka dizisi Nevşehir’in göz bebeği Ürgüp’e bağlı Karağandere Mahallesinde çekiliyor.
 
Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosunda; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Miray Akay, Pelin Abay gibi isimler yer alıyor.
 
Zümrüdüanka Konusu Ne?
 
Zümrüt Kuloğlu, Nevşehir’in en müflis mahallesinde babası, annesi ve iki kız kardeşiyle birlikte yaşamakta, İç Anadolu’nun en kudretli ailelerinden Demirkanların fabrikasında çalışmaktadır... Zümrüt’ün annesi Ülfet halinden sürekli şikayet eden, kızlarını hayırlı bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır...

>