Zümrüdüanka 25. bölüm tek parça izle, tekrarı ne zaman?

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+25.+b%C3%B6l%C3%BCm+tek+par%C3%A7a+izle,+tekrar%C4%B1+ne+zaman?
ABONE OL

Zümrüdüanka 25. bölümü, 30 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Zümrüdüanka 25. bölümün tekrarını haberimizden öğrenebilir, internetten nasıl izleneceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zümrüdüanka, Fox Tv ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi. Yeni gününde yayınlanmaya başlayan Zümrüdüanka, 30 Aralık Çarşamba günü 25. bölümüyle ekranlara geldi.
 
Zümrüdüanka Son Bölüm İzle
 
Zümrüdüanka 25. Bölümü kanalın internet sitesinden ve Fox Play'den izleyebilirsiniz.
 
Zümrüdüanka 25. Bölüm Tekrarı Ne Zaman?
 
Zümrüdüanka 25. Bölüm tekrarı; kanalın yayın akışında şu an için yer almıyor.
 
Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosunda; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Miray Akay, Pelin Abay gibi isimler yer alıyor.
 
Zümrüdüanka 25. Bölüm Özeti
 
Azimet’in akıl almaz planı işe yarar ve Deniz, Zümrüt’ün isteğiyle tekrar konağa döner. Serhat başta buna bir anlam veremese de nedenini öğrendiğinde, büyük tepki gösterir. Ancak Zümrüt kararını vermiştir.
 
Babasının ihanetiyle bir kere daha sarsılan Suhandan; kimsenin beklemediği bir adım atarak başta Abbas olmak üzere herkesi şok eder. Ama asıl şoku kendi yaşayacaktır. Bildiği tek şey ise aslında hiçbir şey bilmediğidir. Aynı bilgiye ulaşan Behram’ın ise hissettiği tek şey hayal kırıklığı ve öfke olur.
 
Zümrüt’ün teklifini düşünmek isteyen Deniz, Azimet’in kendisini de kandırdığını öğrenir. Evden ayrılmak ister. Üstüne oynanan oyundan şans eseri haberdar olan Zümrüt ise çok öfkelidir. Konağa geldiğinde, üç kadın arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır.
 
>