Zümrüdüanka 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+20.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Zümrüdüanka dizisinin günü değişti. Bu hafta o yüzden yeni bölüm yayınlanmayacak. Zümrüdüanka dizisinin 20. bölüm fragmanı merak ediliyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisi 18 Kasım Çarşamba akşamı 19. bölümünün tekrarıyla Fox TV ekranlarındaydı.
 
Zümrüdüanka 20. Bölüm Fragman İzle
 
Gelecek hafta Çarşamba günü dizinin 20. bölümü ekranlara gelecek. Zümrüdüanka 20. Bölüm fragmanını yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.
 
Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosunda; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu, Gökçe Eyüboğlu, Serhat Özcan, Elif Çakman, Miray Akay, Pelin Abay gibi isimler yer alıyor.
 
Zümrüdüanka 19. Bölüm Özeti
 
Abbas’ın vurulması büyük bir şok etkisi yaratır. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olur. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlayacaktır.
 
Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirmeye adaydır. Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozar.
 
Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu üretmelidir. Bu uğurda Cihan ile aralarında bir yoldaşlık gelişecektir.
 
Suhandan’ın öğrendiği gerçek Hamit’le aralarına bir uçurum açar. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşerken Suhandan kendine yeni bir amaç belirler.
 
Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunmaya karar verir. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekmektedir. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçecektir. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için anbean artan bir tehlikeye dönüşecektir.

>