Zümrüdüanka 18.bölüm izle

Z%C3%BCmr%C3%BCd%C3%BCanka+18.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

FOX TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Zümrüdüanka 7 Kasım Cumartesi akşamı 18.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı Zümrüdüanka dizisi 7 Kasım Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Diziyi yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.
 
 
ZÜMRÜDÜANKA 18. BÖLÜM ÖZETİ
 
Zümrüt ve Serhat’ın evlenme kararı, Azimet’in sonunu düşünmeden hareket etmesine sebep olur. Serhat ve Azimet, kopma noktasına gelirler.
Serhat ve Zümrüt, herkese ve her şeye rağmen sonunda evlenirler. Bunca badireden sonra, sadece mutlu olmak için birbirlerine söz verirler. Ancak Abbas’ın, Meliha üzerinden kurduğu plan da hızlanmıştır.
 
Suhandan, Hamit’in oğluna kendini kabul ettiremez. Suhandan bunun üzüntüsünü yaşarken, onu daha kötü günlerin beklediğinden habersizdir.
Meliha, çok tehlikeli bir durumun içine düşer. Bunu herkesten saklamaya çalışsa da Zümrüt ve Serhat, Meliha’nın başına geleni öğrenirler. Serhat, Abbas’ı bulup, hesap sormak için her yerde onu arar. Abbas da Serhat’tan kaçarken, çok yanlış birine sığınır. Serhat, adaleti sağlamaya çalışırken, yine en yakınları tarafından sınanacaktır.
 
Meliha, içine düştüğü durumdan kurtulabilecek midir? Zümrüt ve Serhat, mutlu olmak için daha ne kadar bedel ödeyecektir?
>