Yol Arkadaşım filmi konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi?

Yol+Arkada%C5%9F%C4%B1m+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Aslı Bekiroğlu'nun başrolünde yer aldığı Yol Arkadaşım filminde tesadüfen tanışan Onur ve Şeref'in çıktıkları yolculukta başlarından geçen birbirinden komik olaylar anlatılıyor.

Yol Arkadaşım Filmi,İlk olarak 27 Ekim 2017'de vizyona giren Yol Arkadaşım, Yaz Festivali nedeniyle 25 Mayıs 2018'de 2. kez gösterime girdi.
 
Yol Arkadaşım Filmi Konusu Ne?
 
İşinde zor günler geçiren, hayatında sıkıntılı bir dönemden geçen ilaç mümessili Onur (Oğuzhan Koç), Kurban Bayramı yaklaşırken başarması güç görevlerle karşı karşıya kalmıştır. Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak için bir an önce orada olması, öte yandan kısa süre önce kaybettiği işini de geri kazanması gerekmektedir. Bir telefon uygulaması aracılığıyla Ayvalık yolculuğunda yanına yol arkadaşı olarak aldığı Şeref'in (İbrahim Büyükak) varlığı ise bu işleri başarabilmesi için en büyük engel olacaktır. Şeref'in yol boyu başına açtığı belalar, öte yandan yolculuk sırasında tanıştıkları Bahar (Aslı Bekiroğlu), Onur için bu yolculuğu unutulmaz kılacaktır.
 
Yol Arkadaşım Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda,Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay gibi önemli isimler yer almaktadır.
 
Yol Arkadaşım Filmi Nerede Çekildi?
 
Filmin çekimleri genel olarak İstanbul'un çeşitli ilçelerinde ve Balıkesir'e bağlı olan Ayvalık ilçesinde yapıldı.
 
>