Yılbaşında hangi kanalda ne var?

Y%C4%B1lba%C5%9F%C4%B1nda+hangi+kanalda+ne+var?
ABONE OL

Televizyon Haberleri...Bu sene koronavirüs nedeniyle yılbaşında sokağa çıkma yasağı var. Ayrıca toplu kutlama yapmak da yasak. O yüzden bu gece unutulmaz bir yılbaşı olacak. Zorunlu ekran yolculuğu için haydi televizyon başına...

1 / 4

Yeni yıla, ‘İbo Show Yılbaşı’ ile girmeye hazırlanan Star, hem unutulmaz bir gece yaşatacak hem de milyonları ekran başına kilitleyecek. Milyonların sevdiği ünlü sanatçılar; Bülent Ersoy, Seda Sayan, Serdar Ortaç ve Hande Yener hafızalara kazınan unutulmaz şarkılarını bu çok özel gecede söylerken, ünlü komedyen Şafak Sezer ise kahkaha dolu bir geceye imza atacak. Programda kahkaha ve eğlence eksik olmayacak.

2 / 4

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunda, “Kim Milyoner Olmak İster” yılbaşı özel bölümü ile çok özel konuklarıyla ekranlarda olacak. 2021’e başta sağlık olmak üzere güzel temennilerle girmek için bu yılbaşında, “Kim Milyoner Olmak İster” yılbaşı özel bölümüne 90’lara damga vuran değerli sanatçılar Serdar Ortaç, Burak Kut ve Emel Müftüoğlu konuk olacak. Hepimizin evde geçireceği bu yılbaşı gecesinde, sevilen sanatçılar Çocuk Esirgeme Kurumu için yarışmacı koltuğunda otururken, yıllar geçse de dillerden düşmeyen şarkılarıyla atv ekranlarını şenlendirecekler.

3 / 4

Çok Güzel Hareketler 2, renkli konuklarıyla izleyici ile buluşacak. Eser Yenenler’in sunduğu özel bölümde, Hülya Avşar, Kibariye, Cengiz Kurtoğlu, Koray Avcı, Hande Subaşı, Çok Güzel Hareketler 1 ekibi, Emircan İğrek, Ege Kökenli, Anadolu Ateşi sahne alacak. Milli Piyango Büyük İkramiye Çekilişi de Kanal D’de yayınlanacak.

4 / 4

2021 “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” ile karşılanacak. Jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Beyazıt Öztürk ile yılbaşı akşamında izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor. Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak! Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.

>