Yeni Hayat dizisi Yasemin Karatan kimdir? Melisa Aslı Pamuk kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç?

Yeni+Hayat+dizisi+Yasemin+Karatan+kimdir?+Melisa+Asl%C4%B1+Pamuk+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7?
ABONE OL

Yeni Hayat dizisinde Yasemin Karatan karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor. Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat dizisinde Yasemin Karatan karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk, önemli dizilerde rol almıştır.

Melisa Aslı Pamuk kimdir?

14 Nisan 1991 yılında Hollanda'da dünyaya gelen Melisa Aslı Pamuk, aslen Türk kökenlidir. Amsterdam Üniversitesi Psikoloji bölümünde okurken Türkiye'ye kesin dönüş yapmıştır.
 
Oyunculuk kariyerine 2004 yılında Hollanda'da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa film ile başlayan Melisa Aslı Pamuk, Türk kökenli Hollanda vatandaşıdır. 
 
2011 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Pamuk, yarışmada birinci olmuştur. Oyunculuk kariyerine Her Sevda Bir veda dizisi ile başlayan güzel oyuncu,Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde “Temel Oyunculuk” dersleri almıştır.
 
Yer Gök Aşk, Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol alan oyuncu Kara Sevda dizisi ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Daha sonra Çarpışma dizisinde rol alan oyuncu, 1.76 boyunda 58 kilo olup, Koç burcudur.
 
Melisa Aslı Pamuk’un rol aldığı diziler ve filmler:
 
2018 – Çarpışma (Cemre Gür) (TV Dizisi)
2015 – Kara Sevda (Asu) (TV Dizisi)
2014 – Her Sevda Bir Veda (Azade) (TV Dizisi)
2014 – Kurt Seyit ve Şura (Ayşe) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Zeynep) (TV Dizisi)
2012 – Yer Gök Aşk (Sevda) (TV Dizisi)
2012 – G.D.O. Kara Kedi (Elmas) (Sinema Filmi)
2004 – Det Zit Wel Snor (Hayal) (Sinema Filmi)
>