Yedi Yaşam filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Yedi Yaşam filmi türü ne?

Gabriele Muccino’nun yazıp yönettiği başrolünde Will Smith’in yedi kişinin hayatını değiştirmek için yola çıkan bir adam olarak yer aldığı Yedi Yaşam filmi bu akşam ekrana geliyor. Film hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Yedi+Ya%C5%9Fam+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Yedi+Ya%C5%9Fam+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
Çekimleri 2008 yılında başlayan film Los Angeles , Pasadena ve Malibu, California’da çekildi. Film, ilk kez 19 Aralık 2008’de Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 2.758 sinemada gösterime girdi.Dram türündeki film 2 saat 3 dakikadan oluşuyor. Film izleyenlerinden 7,6 imdb puanı topladı.
 
Yedi Yaşam filmi oyuncuları?
 
Will Smith – Ben
Rosario Dawson – Emily
Woody Harrelson – Ezra
Michael Ealy – Ben’s Brother
Barry Pepper – Dan
Elpidia Carrillo – Connie
Robinne Lee – Sarah
Joe Nunez – Larry / Hotel Owner (as Joseph A. Nuñez)
Bill Smitrovich – George Ristuccia
Tim Kelleher – Stewart Goodman
Gina Hecht – Dr. Briar
Andy Milder – George’s Doctor
 
Yedi Yaşam filmi konusu ne?
 
Filmin konusu; sırrı olan bir adamın, yedi yabancının hayatını sonsuza dek değiştirerek olağanüstü bir kurtuluş yolculuğuna çıkmasını konu alıyor.
 
Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner ve Emily Posa. Bu yedi insanın tek ortak npoktasıher birinin hayatlarında bir dönüm noktasına ulaşır ve yardıma ihtiyaç duymaktadır. Yaşam, hayat, ölüm, pişmanlık, bağışlama ve aşk üzerine dönen bu listede insanların hayatını şaşırtıcı derecede değiştirecek olan Ben (Will Smith) ile tanışması ile değişir.