Yalancı dizisi final mi oluyor? Yalancı dizisi bitiyor mu?

Salih Bademci ile Burçin Terzioğlu'nun rol aldıkları Yalancı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Son dönemde reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan dizi için final mi yapıyor? soruları beraberinde geldi. Yalancı dizisi final mi oluyor?

Yalanc%C4%B1+dizisi+final+mi+oluyor?+Yalanc%C4%B1+dizisi+bitiyor+mu?
ABONE OL
Salih Bademci ile Burçin Terzioğlu'nun rol aldıkları Yalancı dizisinin akıbeti belli oldu. Dizi için hayranlarını üzecek haber geldi. Dizi 10.bölümde ekran macerasını sonlandıracak.
 
 
Yalancı dizisi final mi oluyor? 
 
Yalancı dizisi için Show TV kararını verdi. Yalancı dizisi bugüne kadar 8 bölüm yayınlandı 10. bölümde ise ekrana veda edecek. Yalancı dizisinin 9. bölümü 16 Kasım salı akşamı yayınlanacak. Final bölümü ise 23 Kasım salı akşamı ekranda olacak.
 
Yalancı hangi diziden uyarlama?
 
Yalancı dizisi, İngiliz dizisi Liar'dan uyarlanmıştır. İlk sezonu 6 bölüm, ikinci sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır. Liar dizisinin konusu ise şu şekilde; Laura adında bir öğretmen, ilişkisini yeni bitirmiştir. Dul bir cerrahla randevulaşıp buluşur, ertesi gün neler yaşadığını hatırlamayan Laura, bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Tecavüze mi uğramıştır, yoksa buluştuğu doktor suçsuz mudur?
 
>