Yağmurdan Önce filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Yağmurdan Önce filmi türü ne?

Kaynama noktasına gelmek üzere olan etnik ve dini nefretin bir portresini çizmek için ortodoks bir Hıristiyan keşiş, bir İngiliz fotoğraf ajanı ve yerli bir Makedon savaş fotoğrafçısının hikayelerini anlatan Yağmurda Önce filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Ya%C4%9Fmurdan+%C3%96nce+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Ya%C4%9Fmurdan+%C3%96nce+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
Dram ve savaş türündeki Makedon filminde Makedonca, İngilizce, Arnavut ve Fransızca gibi 4 farklı dil konuşulmaktadır. Türkiye’de ilk defa 19 Mayıs 1995 tarihinde vizyona giren film toplamda 1 saat 53 dakikadan oluşmaktadır. Filmin imdb puanı 8,0’dir.
 
Yağmurdan Önce filmi konusu ne?
 
Yağmurdan Önce, kaynama noktasına gelmek üzere olan etnik ve dini nefretin bir portresini çizmek için ortodoks bir Hıristiyan keşiş, bir İngiliz fotoğraf ajanı ve yerli bir Makedon savaş fotoğrafçısının hikayelerini anlatıyor. Bu sürükleyici aşk ve şiddet üçlüsü, aynı zamanda pastoral masumiyetin kaybolmasının zamansız bir hatırlatıcısıdır ve son sinemanın savaşın anlamsızlığına dair en güçlü ağıtlarından biri olmaya devam etmektedir.
 
Yağmurdan Önce filmi oyuncuları?
 
1995 yılı yapımı savaş filminin başrolünde Katrin Cartlidge, Rade Serbedzija ve Gregoire Colin gibi isimler yer almaktadır.
 
>