Vücudunun yüzde 200’ü dövmeyle kaplı! Penisi, diş etleri, kulak kanalları bile…

Karşınızda dünyanın en dövmeli adamı! Guinness Rekorlar Kitabı’na dövmeleri sayesinde adını yazdıran Lucky Diamond Rich’in vücudunun erişilebilir her noktası mürekkeple kaplı. Hatta Rich, ikinci bir katmanı da yaptırdığı için vücudunun yüzde 200’ü dövmeli denebilir.

V%C3%BCcudunun+y%C3%BCzde+200%E2%80%99%C3%BC+d%C3%B6vmeyle+kapl%C4%B1%21;+Penisi,+di%C5%9F+etleri,+kulak+kanallar%C4%B1+bile…
ABONE OL
1 / 8

Yeni Zalandalı Lucky Diamond Rich, kırılması çok güç bir rekorun sahibi.

2 / 8

BİN SAAT HARCADI

Çünkü Rich, 1000 saatten fazla bir süre harcayarak vücudunu tamamen dövmeyle kaplattı.

3 / 8

Diş etlerine, penisine, göz kapaklarına, kulak kanallarına dahi dövme yaptıran Rich, ‘dünyanın en dövmeli adamı’ unvanının sahibi.

4 / 8

16 yaşındayken sirk dünyasına atılan Rich, motorlu testerelerle yaptığı hokkabazlıklar, tek tekerlekli bisikletlere binmek ve kılıç yutmak gibi hünerleriyle dikkat çekiyordu. İlk dövmesini o zaman yaptıran Rich, 28 yaşında kadar çok fazla dövme yaptırmadığını ancak daha sonra kendisini durduramadığını söyledi.

5 / 8

2006 yılında Guinness Rekorlar Kitabı'na giren 51 yaşındaki Rich, “Herkesin tepki verme şekli farklıdır. Hava durumu gibi, tahmin edemezsiniz, kontrol edemezsiniz, sadece geldiği gibi halledersiniz. Başkalarından bir farkım yok, sadece çok dövmeliyim. Herkes gibi kanamam var, çoğu insanın günlük hayatında yaşadığı türden sorunlarım var” dedi.

6 / 8

ÜSTÜNDEN BİR DAHA GEÇTİ

Vücudunun büyük bölümüne dövme yaptırdıktan sonra o dövmeleri üstünden geçerek tamamen kaplatan Rich, böylece vücudunun yüzde 200’üne dövme yaptırmış oldu.

7 / 8

8 / 8