Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş, 15 Kasım Pazartesi günü 3.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise oldukça merak ediliyor.

%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerini paylaştığı dizi sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. 15 Kasım Pazartesi günü 3.bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı ise merak ediliyor.
 
 
Üç Kuruş Son Bölüm Özeti
 
Kartal’a gönderilen künye, Efe ile birlikte katilin izini sürebilecekleri tek ipucudur.Fakat ikisinin dışında künyenin önemini fark eden biri daha vardır.
 
Efe, Kartal’la anlaşması sonucunda babasıyla yüzleşirken, Nezih’le girdiği mücadeleye devam eden Kartal son kez şansını denemek için Bahar’ın karşısına çıkar.
 
İrfan ilk defa sırrını öğrenmeye yaklaşan biriyle karşılaşıp panikler.Fakat meseleyi soğukkanlılıkla çözdüğünü düşündüğü anda yeni bir sürprizle karşılaşır. 
 
Üç Kuruş dizisi konusu ne?
 
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
 
>