Üç Kuruş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş, 8 Kasım Pazartesi günü 2.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise oldukça merak ediliyor.

%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
 
Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerini paylaştığı dizi sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. 8 Kasım Pazartesi günü 2.bölümü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı ise merak ediliyor.
 
 
Üç Kuruş Son Bölüm Özeti
 
Kartal, Efe'nin anlaşma teklifini kabul etmese de Efe katili bulabilmek için birlikte çalışmaları gerektiğinden emindir. Kartal, Efe'den kurtulmaya çalışırken, Mesut'a verdiği zararın bedelini beklemediği kadar ağır bir şekilde ödemek zorunda kalır.Suç dünyası içindeki konumunu korumak için Nezih'le bir mücadeleye giren Kartal, çareyi onun kızı olan Bahar'da arar. Cinayetlerin üzerindeki gizem perdesi biraz olsun aralanınca, Kartal bu defa, Efe'nin teklifini yeniden düşünmek zorunda kalır.
 
Üç Kuruş dizisi konusu ne?
 
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
 
>