Üç Kuruş son bölüm izle

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş, 17 Ocak Pazartesi günü 10.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+son+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL
Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un başrollerini paylaştığı dizi sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çeken dizi, bu hafta da heyecan dolu yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkacak.
 
 
Üç Kuruş Son Bölüm Özeti
 
İrfan, Efe’yi öldürmek için gizlice evine girer. Ama Efe’nin gizli ajandasıyla karşılaşınca, ona önemli bir mesaj bırakır. Efe, İrfan’ın mesajını çözmek için Kartal’a geldiğinde, Kartal’la Nezih arasında başlayan savaşı öğrenir.
 
Kartal savaşın sonunu galip olarak görmeye, Efe ise kimse zarar görmeden savaşı bitirmeye kararlıdır. Leyla’nın uyarılarına rağmen planını hayata geçiren Efe, kendisini büyük bir değişimin eşiğinde bulur. Kartal, Nezih’le savaşında hayatta kalabilmek için zekası kadar Bahar’a ihtiyacı olduğunu anlar. İrfan ise hiç kimsenin beklemediği bir manevrayla yeni oyununun ilk hamlesini yapar.
 
Üç Kuruş dizisi konusu ne?
 
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.