Üç Kuruş bu akşam yeni bölüm yok mu? Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman?

Show TV'nin sevilen dizisi Üç Kuruş, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmiyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan Üç Kuruş'un yeni bölümün ne zaman olacağı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yok+mu?+%C3%BC%C3%A7+Kuru%C5%9F+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+ne+zaman?
ABONE OL
Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade'nin başrolünde yer aldığı Üç Kuruş dizisi bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. Sevilen dizi, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.
 
Üç Kuruş yeni bölüm ne zaman?
 
Üç Kuruş dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizi 3 Ocak'ta yayınlanmayacak. Show TV'nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre dizinin 10 Ocak Pazartesi yeni bölümü yayınlanacak.
 
Üç Kuruş konusu ne?
 
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
 
>