Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu ne, oyuncuları kimler, kaç yılında çekildi?

T%C3%BCrkler+Geliyor:+Adaletin+K%C4%B1l%C4%B1c%C4%B1+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu alan Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı filmi 2019 yılında vizyona girmiştir.

 
Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı filminin yönetmen koltuğunda Kamil Aydın oturuyor.
 
Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı Filmi Konusu Ne?
 
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet’in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul'un fethinin ardından rotasını Roma'ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa'daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister. Fatih Sultan Mehmet’e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar'ın planını bozmak için, harekete geçer. Fatih'in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.
 
Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Emre Kıvılcım, Ece Çeşmioğlu, Levent Özdilek, Ebru Özkan, Seray Kaya ve Sersar Gökhan gibi isimler yer almaktadır.
>