Teşkilat 4.bölüm izle

Te%C5%9Fkilat+4.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın desteği ile Ankara'da çekilen Teşkilat dizisi yeni bölümüyle 28 Mart Pazar günü izleyiciyle buluştu. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Dizinin oyuncu kadrosunda, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık gibi güçlü oyuncular rol alıyor.
 
 
Teşkilat son bölüm özeti
 
SERDAR ARTIK ZAYED FADİ’NİN YOK EDİLECEKLER LİSTESİNDE! 
 
Ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istiyor. Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştiriyor! Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber ediyor. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırıyor. Ekip elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını önlemek için harekete geçiyor. Serdar ve ekibin Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i zor duruma sokuyor. Ceren, artık kendini Fadi’ye yeniden kanıtlamak zorunda.
 
NEO-NAZİLERDEN TÜRKLERE KARŞI BÜYÜK OYUN
 
Fadi’nin adamlarının desteği ile Neo-Nazi grupları Berlin’de gurbetçi Türklere saldırıyor. Ekip bu saldırıların önüne geçmek için tehlikeli bir oyun kuruyor. Serdar farklı bir kimlikle Neo-Nazilerin içine sızıyor. Serdar bu zorlu görevde geçmiş travmalarının etkisinde kalıyor. Gurbetçi Türklere karşı provokasyonlara engel olmaya çalışan ekip, uluslar arası bir krizin içine sürükleniyor.
>