Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor%E2%80%99da+dokunulmazl%C4%B1k+oyununu+kim+kazand%C4%B1?+Survivor+eleme+aday%C4%B1+kim+oldu?
ABONE OL

Survivor'da dokunulmazlık oyununun galibi ünlüler olurken, Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Aleyna oldu.

Survivor 2021'de Cumartesi akşam oynanan ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı. Patates ve yağ ödülünün keyfi doyasıya yaşandı.
 
Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?
 
Survivor 2021'de bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu için büyük mücadele verildi. 9-9'a gelen oyunda bayrak yarışına Ünlüler takımından İsmail ve Merve çıktı. Gönüllüler takımından ise Reşat ve Ayşe yarıştı. Dokunulmazlık oyununun galibi 10-9 Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ise bu haftanın ilk eleme adayını belirleyecek.
 
Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?
 
Survivor 2021'de 23 Ocak 2021 günü dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı olarak Aleyna seçildi.
 
Survivor Aleyna Kimdir?
 
Survivor Türkiye 2021 yarışma programı heyecanla beklenirken yarışmacıları da kimler olacak merak edilmişti. Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu "Peşinden gidecek cesaretim vardı gerçekleştirdiğim hayalleri Survivor'la taçlandırmaya gidiyorum" sözleri ile dikkat çekti.
 
Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.
 
Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.
 
Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.
 
Survivor 2021 yarışmacıları belli olduktan sonra yarışmanın sıkı takipçileri de Aleyna Kalaycıoğlu’nun Instagram hesabını araştırmaya başladı. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 26 bin takipçisi bulunuyor.
 
Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmaya katılma hikayesini şöyle anlatıyor “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”
>