Survıvor Sena kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Surv%C4%B1vor+Sena+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Sena Özdemir, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Sena Özdemir hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Sena Özdemir hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sena Özdemir Kimdir? Sena Özdemir Kaç Yaşında? Sena Özdemir Ne İş Yapıyor? Sena Özdemir Nereli? Sena Özdemir Ne Mezunu? Sena Özdemir Boyu Kaç? Sena Özdemir Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Sena Özdemir Kimdir?
 
Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Sena Özdemir, kendisinden şu sözlerle bahsediyor;
 
“Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.”
>