Survıvor Sancakay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Surv%C4%B1vor+Sancakay+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Sancakay Ilım Morgül, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Sancakay Ilım Morgül hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Sancakay Ilım Morgül hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sancakay Ilım Morgül Kimdir? Sancakay Ilım Morgül Kaç Yaşında? Sancakay Ilım Morgül Ne İş Yapıyor? Sancakay Ilım Morgül Nereli? Sancakay Ilım Morgül Ne Mezunu? Sancakay Ilım Morgül Boyu Kaç? Sancakay Ilım Morgül Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Survıvor Sancakay Ilım Morgül Kimdir?
 
Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Sancakay Ilım Morgül, kendisinden şu sözlerle bahsediyor;
 
“Merhaba ben Sancakay Ilım Morgül. İzmir ve Rize’de büyüdüm. Spor hayatıma ritmik jimnastik ile başladım. Lise 3’e kadar İzmir’de okudum ve futbol kariyerime futsal ile başladım daha sonra yeşil sahaya geçtim. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdim ve futbol kariyerime devam ettim. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2yıl okudum. Türkçe harici iki dil biliyorum İngilizce ve Rusça. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul’a taşındım ve şuan lisans 4. Sınıftayım. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadım ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyorum vokal olarak. Kendi bestelerimi seslendiriyorum ve Gitar çalıyorum.”
>