Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+%C3%87a%C4%9Fr%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Çağrı Atakan, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8 'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor kadrosunda bulunan Çağrı Atakan hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin ünlüler kadrosunda yer alan Çağrı Atakan hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Çağrı Atakan Kimdir? Çağrı Atakan Kaç Yaşında? Çağrı Atakan Ne İş Yapıyor? Çağrı Atakan Nereli? Çağrı Atakan Ne Mezunu? Çağrı Atakan Boyu Kaç? Çağrı Atakan Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Çağrı Atakan Kimdir?
 
Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.
 
Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.
 
Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.
 
Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.
 
Çağrı Atakan oynadığı dizilerin listesi aşağıda yer almaktadır.
 
2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)
 
2017 – Çukur (Remzi)
 
2007 – Arka Sıradakiler
>