Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+Batuhan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Batuhan Karacakaya, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8 'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor kadrosunda bulunan Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin ünlüler kadrosunda yer alan Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Batuhan Karacakaya Kimdir? Batuhan Karacakaya Kaç Yaşında? Batuhan Karacakaya Ne İş Yapıyor? Batuhan Karacakaya Nereli? Batuhan Karacakaya Ne Mezunu? Batuhan Karacakaya Boyu Kaç? Batuhan Karacakaya Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Batuhan Karacakaya Kimdir?
 
Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Batuhan Karacakaya'nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi olmuştur. İki sezon boyunca oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana gelmiştir.Batuhan Karacakaya ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür 'ün çocukluğunu canlandırmıştır.Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişim ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan 'ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar'ı oynadı.
 
>