Survivor Barış pes etti! “Nisa yüzünden” dedi

‘Survivor 2022 All Star'ın bu akşam yayınlanacak bölümüne Barış damga vurdu. Yayınlanan fragmanda Barış’ın oyunu bırakıp “Olmuyor artık, zorlanıyorum. Nisa böyle devam ettikçe düzelmeyecek” dediği görüldü. Survivor izleyicisi heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı.

Survivor+Bar%C4%B1%C5%9F+pes+etti%21;+“Nisa+y%C3%BCz%C3%BCnden”+dedi
ABONE OL

'Survivor 2022 All Star'ın bu akşamki bölümünde heyecan yine dorukta. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında; Ogeday’la yarışan Barış’ın, parkur sonunda hedefleri vuramayınca elindeki ipi ve sopayı bırakarak oyunu bıraktığı görüldü. Bunun üzerine oldukça sinirlenen takım arkadaşı Anıl “Bırakma, senin için bağırıyoruz burada” dedi.

"OLMUYOR ARTIK, ZORLAYAMIYORUM"

Barış ise ekibe ‘pes’ işareti yaptıktan sonra, “İstemiyorum. Benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek. Benden bu kadar! Olmuyor artık, zorlayamıyorum, çıkmıyor.” diyerek Nisa’yı suçladı.

ESKİ SEVGİLİLER

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, birlikte yarıştıkları sezonda programın bitmesi sonrası aşk yaşadıklarını ilan etmişti. İkili daha sonra ayrılmıştı. Nisa, şu anda aynı takımda mücadele ettiği Ogeday’la birlikte. İkilinin ilişkisi, Evrim’in sözleriyle açığa çıkmıştı.