Survivor Baran kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+Baran+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Baran Köse, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Baran Köse hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Baran Köse hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Baran Köse Kimdir? Baran Köse Kaç Yaşında? Baran Köse Ne İş Yapıyor? Baran Köse Nereli? Baran Köse Ne Mezunu? Baran Köse Boyu Kaç? Baran Köse Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Survivor Baran Kimdir?
 
Baran Köse, 9 Temmuz 1992 İstanbul doğumludur. 1.73 boyunda ve 70 kilo olan Baran Köse, hırslı yapısı, sempatik tavrı ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Baran Köse, Doğuş Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans bölümünden mezun olmuştur. Meslek olarak personel trainer olan Baran Köse, çok iyi derecede yüzme biliyor. Hayallerini gerçekleştirmek için Survivor’a katılım sağladığını belirten Baran Köse, hırs ve mücadeleci ruha sahip yarışmacılar arasında yer alıyor. Hiçbir sağlık problemi bulunmayan Baran Köse, tek hedefinin Survivor’da şampiyonluğa uzanmak olduğunu belirtirken, Survivor’ın onun için bir rüya olduğunu ve bu yarışmayı kazanarak bir rüyayı gerçekleştirmek istediğini dile getiriyor. Survivor’a kazanarak hayallerini gerçekleştirmek isteyen başarılı sporcu, daha sonrasında kazandığı ödülle parkur yatırımı yapmak istediğini belirtti. Baran Köse özel hayatında sporla ilgileniyor ve medeni halinin bekar olduğu biliniyor.
>