Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+Ay%C5%9Fe+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Ayşe Yüksel, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Ayşe Yüksel hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Ayşe Yüksel Kimdir? Ayşe Yüksel Kaç Yaşında? Ayşe Yüksel Ne İş Yapıyor? Ayşe Yüksel Nereli? Ayşe Yüksel Ne Mezunu? Ayşe Yüksel Boyu Kaç? Ayşe Yüksel Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Ayşe Yüksel Kimdir?
 
Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Ayşe Yüksel, kendisinden şu şekilde bahsediyor;
 
“Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.”
>