Survivor All Star'da Adem ile Atakan birbirine girdi!

Survivor All Star'ın 126. bölüm fragmanında; Survivor Adem ve Atakan, oyun alanında birbirine girdi. Adem, Atakan'a dönerek 'Ben sana vurursam görürsün bak!' deyince oyun alanı bir anda karıştı.

Survivor+All+Star%E2%80%99da+Adem+ile+Atakan+birbirine+girdi%21;
ABONE OL

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2022 All Star'da büyük finale doğru geri sayım devam ediyor. Adrenalinin bir an olsun düşmediği yarışmanın 126. bölümü fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Adem Kılıçcı ve Avatar Atakan'ın arasındaki iplerin bir kez daha gerildiği görüldü. 2 hafta önce dokunulmazlık oyunu esnasında, Adem'in sevinç gösterisi nedeniyle tartışma yaşayan iki yarışmacı, bu kez de Atakan'ın oyun sırasındaki skandal davranışı nedeniyle tartıştı.

ATAKAN OYUNDA ADEM'İ TEKMELEDİ

Yarışma esnasında platformdan hızlı adımlarla çıkıp Atakan'ın önüne geçen Adem, eğilerek halatlı tünelin içerisinden geçmeye çalıştı. Bu sırada Atakan, 36 yaşındaki yarışmacıyı ayağıyla tekmeledi. Oyun sonrası Adem, bench'te Survivor Atakan'ın bu davranışına tepki gösterdi.

Adem, “Ben sana vurursam görürsün” diyerek çıkışınca Atakan, hiddetlenerek ayağa kalktı.

İKİ BOKSÖR BİRBİRİNE GİRDİ

Survivor sayesinde büyük bir üne kavuşan kick boks ve Muay Thai sporcusu Atakan, başarılı boksör Adem'in üzerine yürüdü.

Survivor yarışmacıları araya girerek Atakan ve Adem'in birbirlerine hamle yapmalarını engelledi. Adem ve Barış'ın diskalifiye olup olmayacağı ise Survivor 2022 All Star'ın yeni bölümünde netlik kazanacak.