Survivor All Star yarışmacısı Sema Aydemir kimdir, kaç yaşında, nereli? Sema Aydemir mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Sema Aydemir, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Sema Aydemir, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Sema+Aydemir+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Sema+Aydemir+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Sema Aydemir hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sema Aydemir, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Sema Aydemir Kimdir? Sema Aydemir Kaç Yaşında? Sema Aydemir Ne İş Yapıyor? 
 
Sema Aydemir Kimdir?
 
Survivor Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985 yılında Bursa'da doğdu. 4 kız kardeş olduklarını ifade 36 yaşındaki Sema Aydemir'in bir ablası bir kardeşi ve ikizi var. İkizi Seda Ocak ise Survivor Türkiye Yunanistan'da finale çıkan yarışmacılardan biridir. Sema Aydemir, Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenmiş ve 2016 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten Ali isminde bir çocuğu bulunan Sema Aydemir daha sonra evlenmemiştir.