Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+Aleyna+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Aleyna Kalaycıoğlu Kaç Yaşında? Aleyna Kalaycıoğlu Ne İş Yapıyor? Aleyna Kalaycıoğlu Nereli? Aleyna Kalaycıoğlu Ne Mezunu? Aleyna Kalaycıoğlu Boyu Kaç? Aleyna Kalaycıoğlu Kilosu Kaç? gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?
 
Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, kendisi hakkında şu bilgileri verdi;
 
1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.
>