Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç, mesleği ne?

Survivor+Aleyna+%C3%87al%C4%B1%C5%9Fkan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+boyu+ve+kilosu+ka%C3%A7,+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL

Aleyna Çalışkan, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'de yayınlanan ve çekimleri Dominik'te yapılan Survivor Gönüllüler kadrosunda bulunan Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler haberimizde bulunuyor.

Survivor 2021'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Aleyna Çalışkan Kimdir? Aleyna Çalışkan Kaç Yaşında? Aleyna Çalışkan Ne İş Yapıyor? Aleyna Çalışkan Nereli? Aleyna Çalışkan Ne Mezunu? Aleyna Çalışkan Boyu Kaç? Aleyna Çalışkan gibi sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.
 
Aleyna Çalışkan Kimdir?
 
Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında dünyaya geldi. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.
>