Son Yaz Naz kimdir? Yasemin Yazıcı kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler?

Son+Yaz+Naz+kimdir?+Yasemin+Yaz%C4%B1c%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+oynad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+dizi+ve+filmler?
ABONE OL

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı “Son Yaz”ın ilk bölümüyle ekrana geldi.

 
Son Yaz dizisinde Naz Yaman karakterine genç oyuncu Yasemin Yazıcı hayat vermektedir. 
 
Son Yaz Naz Kimdir?
 
Emel ve Metin’in biricik kızı. Yağmur’un kuzeni... Cesur, şımarık, tatlı, şıpsevdi, eğlenceli, dışa dönük, maceracı, heyecanlı, flörtöz, gözü yükseklerde, özgüveni yüksek, kıskanç, neşeli, iddialı, popüler, çocuksu ve çok güzel bir kız... Babasına çok düşkün... Annesinin üzerindeki baskısından hiç hoşlanmıyor. Üniversiteye başlayıp, özgürlüğüne kavuşacağı zamanı iple çekiyor. Geleceğine dair büyük umutları var ve her şeyin en iyisine kendisinin layık olduğunu düşünüyor.
 
Nasıl göründüğüne çok önem veriyor. İnstagram kızı... Küçük çapta bir influencer... Elinden telefonu düşmüyor. Modayı yakından takip ediyor. Markalar Naz’ın reklamını yapması için ona ürünlerini gönderiyorlar. Düzgün ve iddialı fiziği sayesinde giydiği her şeyi kendine yakıştırıyor. Online alışveriş tutkunu...
 
Yasemin Yazıcı Kimdir?
 
8 Eylül 1997’de İstanbul’da doğan Yasemin Yazıcı, 2018 yılında London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Okul yıllarında Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde, “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Ayrılma” adlı oyunlarla sahneye çıktı.
 
Dans ve vokal eğitimi de alan Yasemin Yazıcı, Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’da devam etmektedir.
>