Sol Yanım neden bitti, reytingleri nasıldı?

Sol+Yan%C4%B1m+neden+bitti,+reytingleri+nas%C4%B1ld%C4%B1?
ABONE OL

Başrollerini Cemre Baysel, Tolga Mendi ve Cansel Elçin'in paylaştığı Sol Yanım dizisi 17 Şubat Çarşamba akşamı final bölümüyle ekran macerasını sonlandırıyor. Peki, Sol Yanım neden bitti?

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alındığı Sol Yanım dizisi Star Tv'de ekrana geliyordu. Ancak, dizinin bir türlü istediği reytingleri almaması final yapmasına neden oldu.
 
Sol Yanım Neden Bitti?
 
Star Tv'de ekrana gelen Sol Yanım dizisi 18 Şubat Çarşamba akşamı ekrana veda ediyor. İlk olarak Perşembe akşamları ekrana gelen dizi düşük reytingler nedeniyle Çarşamba gününe taşınmış, ancak Çarşamba günü de Kuruluş Osman, Sadakatsiz gibi güçlü diziler karşısında istenilen reytingi alamamıştı.
 
Dizi, kötü gelen reytingler nedeniyle 12.bölümüyle ekranlara veda edecek.
 
Sol Yanım Dizisi Konusu Ne?
 
‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.
 
>